laboratorium

o nas

doradztwo

współpraca

galeria

kontakt

REKOMENDACJE

GDZIE KUPIĆ ?

DLA KOGO ?

PRODUKTY

ARTYKUŁY EKSPERTÓW

Filozofia wytwarzania produktów Miodów Polskich oparta jest na trzech prostych zasadach:

Wszystkie produkty Miodów Polskich pochodzą JEDYNIE

z pasiek polskich, znajdujących się na czystych ekologicznie terenach.

Nasze produkty nie posiadają żadnych ulepszaczy.

Bazujemy wyłącznie, w 100%

na surowcu wytworzonym przez zdrowe pszczoły.

Zanim nasze produkty trafią  do sprzedaży, wpierw gruntownie są badane laboratoryjnie pod kątem wartości leczniczych i czystości ekologicznej.

W trosce o najwyższą jakość naszych miodów i zachowanie ich wszystkich właściwości bioaktywnych stworzyliśmy autorską linię do konfekcjonowania aby na każdym etapie mieć pewność, że miód jest tak samo dobry jak chwilę po wyciągnięciu z ula. W naszym laboratorium, które wyposażyliśmy w jeden z najnowocześniejszych sprzętów analityczny na świecie badamy czy miody spełniają nasze wymagania jakościowe, a także prowadzimy wspólnie z wiodącymi ośrodkami naukowymi liczne badania dotyczące jego właściwości odżywczych i prozdrowotnych.

Każdy słoik z naszym miodem

to ZDROWIE Z NATURY

W 2017 roku Miody Polskie uzyskały certyfikat Doceń Polskie, który uzyskują firmy uczciwe. Certyfikat jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów wytwarzanych w Polsce.

O nas

Miód to prawdziwy cud natury, z którego dobrodziejstw korzystamy od pokoleń. Jest on zarazem pokarmem i lekiem. Jego właściwości odżywcze i zdrowotne znane były naszym przodkom wieki temu dlatego na trwałe wpisał się w naszą kulturę i historię, a także stał się nieodłącznym elementem medycyny ludowej. Wyjątkowość miodu wynika z faktu, że pszczoły od setek tysięcy lat wytwarzają go w ten sam sposób oraz wkładają w jego produkcję olbrzymią pracę. Wyobraź sobie, że aby wytworzyć 1kg miodu pszczoły muszą zebrać nektar z około 4 milionów kwiatów, wykonując loty na dystansie równym obwodowi Ziemi. Każda łyżeczka miodu, którą spożyjesz zawiera w sobie ponad 300 związków bioaktywnych, które w idealnej naturalnej kompozycji działają korzystnie na nasz organizm.

Wiedząc to wszystko, pracując z pszczołami i darząc je wielkim szacunkiem stworzyliśmy firmę Miody Polskie, której nadrzędnym celem jest oferowanie miodu o najwyższych właściwościach biologicznych. Nasze miody pozyskiwane są z pasiek zlokalizowanych w najczystszych regionach Polski. Dzięki temu w ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór odmian miodów m.in.: aromatyczne miody lipowe z Warmii i Mazur, spadź iglastą z Podkarpacia, gryczane z Pogórza Sudeckiego czy wielokwiatowe z beskidzkich łąk.

 

Jarosław Kasprzyk i Tomasz Strojny

założyciele i właściciele firmy Miody Polskie

Miody Polskie Sp. z o.o.

Mokra 281b

42-120 Miedźno