laboratorium

o nas

doradztwo

współpraca

galeria

kontakt

REKOMENDACJE

GDZIE KUPIĆ ?

DLA KOGO ?

PRODUKTY

ARTYKUŁY EKSPERTÓW

Współpraca

Zapraszamy do współpracy partnerów biznesowych (w postaci sieci aptek i sklepów spożywczych), naukowców oraz pszczelarzy.

Farmaceuci

Miód to jeden z najstarszych leków stosowanych przez człowieka. Współcześnie ciągle funkcjonuje w świadomości jako skuteczny i bezpieczny specyfik w leczeniu przeziębień i wielu chorób. Jego, a także innych produktów pszczelich, korzystne działanie potwierdzają setki badań naukowych i klinicznych; przez co został wpisany do Farmakopei. Dlatego apteka jest odpowiednim miejscem do sprzedaży prawdziwego miodu. Nasze miody z serii APITERAPIA spełniają wszystkie wymagania aby znaleźć się na aptecznych półkach.

Pszczelarze

My wiemy jak wiele wysiłku obecnie trzeba włożyć aby w zdrowiu i dobrej kondycji utrzymać pszczoły. Doceniamy Twoją pracę, a także szanujemy pracę pszczół traktując produkty przez nie wytworzone z należytą troską. Zapraszamy do współpracy rzetelnych pszczelarzy.

Naukowcy

Skład i działanie produktów pszczelich to ciągle nierozwiązana zagadka. O chęci jej zgłębienia świadczy chociażby liczba publikacji naukowych, która ukazała się na świecie w ostatniej dekadzie. My jako pasjonaci pszczół i miodu wiemy, że mamy do czynienia z wyjątkowymi produktami. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na ten temat dlatego zapraszamy do współpracy na niwie naukowej.

Miody Polskie Sp. z o.o.

Mokra 281b

42-120 Miedźno